Create your own Free Website! 1500 Templates, Galleries, Widgets, File Manager, Website Submission and much more!
Пренатальна ДНК-тестування допомагає в нищівного б
Пренатальна ДНК-тестування допомагає в нищівного б

аналіз на батьківство-тест днк

тестування днк

Ocinstvo sud тестування днк на батьківство має на меті полегшити ваші сумніви щодо батьківства плоду, відпочиваючи в утробі матері, дружини або партнера. Тест буде давати точні результати, коли проводяться на одному плоду або ідентичних близнюків. Однак, Пренатальна ДНК-тест [ тест на родинний зв'язок ] нерозривно пов'язаний з моральні та етичні цінності суспільства, і залучені сторони повинні адекватно сенсибілізовані утримуватися від припинення вагітності у разі неочікуваний результат.

Як перевірки доходів?

Поєднання сприяння гени від обох батьків породжує нитки ДНК у дитини. Зразків ДНК від матері і батька, нібито зібраних buccal тампон методом щоку клітинок в рот. Дитина ' зразок ДНК придбали від клітин присутній у амніотична рідина в утробі матері або плацента в тканини. Амніотична рідина отримала шляхом вставки голки через живіт під керівництвом ультразвукові (амніоцентез), тоді як плацента тканин від amnion, обволікаючи плід, що розвивається може бути зібрана, маючи невелику трубку прослизнув в піхву і шиї до утробі (хоріонічного chrionic вибірки). Трохи викидня ризик пов'язана з обох методів. Отже допомоги експертів доктор повинні бути прийняті з метою зразок колекції.

Однак, ці дні неінвазивні ДНК тестування це також можливо. Недавні дослідження показали наявність плоду ДНК і плоду клітин у крові матері. Отже, це можна виконувати в тест ризику, витрат, ефективно і надійно за допомогою материнської крові. Такі випробування можуть бути виконані після 14 тижня вагітності.

Інші важливі відомості

Хоріонічного chrionic вибірки (CVS) метод може вдавалися до 11-18 тижня вагітності у той час як амніоцентез можна зняв 15 до 21 тиждень. Випробування час інтенсивного і результатів може зайняти до дев'яти робочих днів, щоб матеріалізувати після зразок колекції. У випадку, якщо близнюки або декількох вагітностей плоду як очікується, перевірка може проводитися після відповідного згоди від відповідних, що будь-яких ризиків, що розвиваються в повноцінний небезпеки під час випробування повністю буде відповідальність жінок, погоджуватися. Лабораторії аналіз на батьківство прийняти суворі політики повернення грошей, якщо результат тесту відхилитися від його очікуваний курсу. Будинок, тестування комплект поставляється в лабораторії несе рот тампони для зразка колекції від матері і батька, нібито.

Згоди всі залучені сторони mandatorily необхідно перш ніж приступати до тесту. Якщо не може бути фізично присутнім батько інших відповідних елементів можна також перевірити. Точність результатів випробувань може бути ручається і результати як рішучі, що проводиться після народження.

Пренатальна тестування днк здатний пролити світло на стать дитини. Однак, тести, проведені на більш пізньому етапі вагітності можна вимовляти статі більш рішуче. Побічні ефекти, які можуть супроводжувати тест є незначними кровотечі, помірний біль, відчуття в животі або судоми.

Переваги Пренатальна ДНК тестування

Під сумнів є необгрунтованими, тест днк допомагає полегшити батько стресу. Коли результати випробування показують, що людина дійсно є біологічним батьком, це допомагає прийомним батьком дитини, склеювання Крім відносини між очікують мати і батько також покращує. У випадку, якщо жінка була згвалтована, вона, можливо, захочете продовжити вагітності, якщо результати показують, що батько не є що гвалтівник.